7

Komentari (7)

Stupčanica im besplatno uzima najbolje igrače koji su pod ugovorom. Ova sramota im je gora nego što su dugogodišnji niželigaš
user1730290481
Kumanovo pojma ti nemaš,momak nije dobar sa glavom,remeti mir u ekipi,umislio da je neka igračina,treba mu 10 zicera da zabije jedan gol.
user1730290481
Tako je u pravu si,bolje vi sa strane znate sve o klubu nego mi koji smo upućeni u sva dogadjanja.
BP1945
Hvala ti sto se brines za Celik. Ali neces vjerovat, Celik ce se vratiti nikad jaci. Kao sto sam ti nedavno odgovorio, dobili smo investizora za omladinski pogon, vjerovatno u buducnosti i kao klubski investitor, dakle nema brige za navijace Celika. Sto se tice Masica, pa svi znaju kakve probleme je pravio u svlacionici, jedino ispravno je da ide negdje drugo.
Ma ja uvalili vi Stupčanici koja je glavni kandidat za ulazak u premijer ligu takvog igrača. Zenica pravo naivna sredina čim vam mogu takve laži podvaljivati
user1676446952
Solidan igrač za termina realno i to da ga biraš medju zadnjima da popuni…hvala mu na svemu ali vjerujem da je svaki pravi rob osjetio olakšanje odlaskom ‘Mašketa’
Convict
Samo nek on igra kao sto je i igrao u Celiku,daleko mu kuca bila od nas fol napadac svake prestupne godine da go.
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.