NK Široki Brijeg minimalno slavio protiv FK Velež

Jedini pogodak viđen u drugom dijelu

S. Mlaćo

Na Pecari su danas snage  u prijateljskom meču odmjerili Široki Brijeg i Velež, a na kraju je završilo 1:0 za za domaće.

U sjajnim uslovima u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka. Begonja je zaprijetio u osmoj minuti za domaće, a kasnije i Matić glavom nakon kornera, no otišlo je to pored gola.

Kod Veleža Čosić je imao priliku, kasnije i Fajić, te Brandao pet minuta prije kraja kada je šutirao pored gola iz izgledne pozicije Ipak, izostala je realizacija i publika nije vidjela pogodak u prvom dijelu.

Široki Brijeg bolje otvara drugi dio, te preko Petrovića dolazi do vodstva. Ostao je Petrović sam na petercu nakon asistencije Čorića i pogodio za vodstvo Širokobriježana.

U 62. minuti Čosić je pogodio stativu domaćih, da bi na isti način samo pa minuta kasnie uzvratio Babić.

Široki je pokazao više u drugom dijelu, bio konkretniji, dobru priliku imao je i Eliomar, no ostalo je 1:0.

Sjajna šansa za Velež u 80. minuti. Fajić ubacuje, ali Lucas nije bio precizan.

Do kraja bez većih uzbuđenja i domaći su slavili 1:0.