
U "fenjerašu" Vitezu aktivno tragaju za pojačanjima kako bi pokušali izboriti opstanak u premijerligaškom društvu.
Vitežani su u ovom momentu u pregovorima s nekoliko igrača, a iz kluba je za SportSport.ba potvrđeno da su sa još dvojicom postignuti dogovori, tačnije sa Mirzom Rizvanovićem i Amerom Halilićem.
Rizvanović (31) je dobro poznato ime u bh. fudbalu. U našoj zemlji ovaj defanzivac je igrao za Sarajevo, Zrinjski, Olimpik, Slobodu, Bratstvo i Mladost, dok Halilić (19) dolazi iz poljske Korone Kielce. Obojica fudbalera će u Vitezu boraviti na posudbi do kraja sezone.
Vitez se inače od nedjelje nalazi u Međugorju na pripremama. Stručni štab na čelu sa Ivicom Bonićem je zadovoljan uslovima koje su čelnici kluba osigurali kako bi se Vitez što bolje spremio za nadolazeća iskušenja u Premijer ligi BiH.
Pred Vitežanima je u drugom dijelu sezone grčevita borba za opstanak, pošto se klub trenutno nalazi na posljednjem mjestu sa svega sedam osvojenih bodova.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.