Nova pobjeda Rangersa, Papcu sat vremena igre

Fudbaleri Glasgow Rangersa nastavili su sa pobjedama u škotskoj Premier ligi. Tima našeg reprezentativca Saše Papca, danas je na gostovanju savladao Motherwell rezultatom 2:1.

Ipak, susret po tim iz Glasgowa nije dobro počeo. U 6. minuti utakmice estonski reprezentativac Henrik Ojamaa  pogađa gol za vodstvo Motherwella od 1:0.

Samo tri minute trajala je radost doaćih fidbalera. Izjednačenje Rangersima u 9. minuti donio je Steven Whittaker svojim prvim golom u prvenstvu.

Pobjedu i tri boda Rangersima donio je u 89. minuti igre iskusni 33-godišnji Lee McCulloch.

Saša Papac je igrao do 63. minute kada je napustio igru, a umjesto njeg au igru je ušao Kyle Lafferty.