Nova pobjeda Švaba: M'Gladbacha poražen u Stuttgartu

Ibiševiću 79 minuta

A. Haznadarević

U okviru 29. kola njemačke Bundeslige, na Stuttgartovoj Mercedes-Benz Areni je gostovao tim Borussije M'Gladbach, koji je poražen rezultatom 2:0.

Ekipa našeg vedada Ibiševića je odigrala sjajno, posebno u prvom poluvremenu, kada su pala oba pogotka.

Prvo su gosti bili prisiljeni na grešku, pa je Alvaro Dominguez u 28. minutu poslao loptu u svoju mrežu.

Samo šest minuta kasnije, Christian Gentner je povisio na 2:0, a ispostavilo se da je to bio i konačni rezultat meča.

Bh. reprezentativni napadač Vedad Ibišević, iz igre je izveden u 79. minutu meča, kada je već odavno pitanje pobjednika bilo riješeno.