Novi gol Asima Zeca za mladi tim Hradeca

Mlađi Zec i dalje trese mreže

Talentovani bosanskohercegovački napadač Asim Zec nastavio je sa sjajnim igrama za mladi tim češkog Hradeca. Njegov tim je na domaćem terenu sa ubjedljivih 4:1 savladao Jablonec, a Zec je postigao jedan gol u ovom susretu.

Jablonec je u 6. minuti preko Vukovića došao do prednosti, ali je do poluvremena Hradec postigao čak tri gola. Na 1:1 poravnao je Kopac, Voltr je doveo Hradec u 42. minuti u vodstvo, da bi Kopac samo minut kasnije poevćao na 3:1.

U drugom poluvremenu Hradec je u 55. minuti golom Zeca došao do četvrtog gola za konačnih 4:1.