Novi gol Balotellija u pobjedi Nice

Liga 1

Nogometaši Nice ostvarili su pobjedu rezultatom 2:1 nad Lilleom u 28. kolu francuske Lige 1.

Nica je pred svojim navijačima upisala osmu domaću, odnosnko ukupno 11. pobjedu u prvenstvu, pošto je s 2:1 bila bolja od pretposljednjeg Lillea, koji nikako da se makne iz opasne zone.

Poveli su crno-crveni nakon samo pet minuta igre, kada je Balotelli pogodio na ubačaj iz kornera, ali uspijeva Lille da preko Luiza Arauja u 52. minuti izjednači rezultat na 1:1.

Dobro se gostujući tim držao, ali u 81. minuti je ipak ostao bez bodova, kada je Cyprien postigao gol za konačnih 2:1.

Nici slijedi gostovanje Guingampu, a Lille nove bodove spasa traži kod kuće protiv Montpelliera i ti mečevi na programu su narednog vikenda.