Novi poraz Šturma, Hadžiću 90 minuta

Fudbaleri Šturma iz Graza poraženi su danas u drugom kolu austrijske Bundeslige od ekipe Grodiga na svom terenu sa 2:0.

Vrlo lošu igru pružili su domaći fudbaleri, te bodovi zasluženo idu gostima. Prvo poluvrijeme je donijelo nekoliko prilika za goste, ali se na odmor otišlo bez golova.

Do zaslužena tri boda Grodig je stigao u finišu utakmice. Zulechner je u 78. minuti donio vodstvo gostima od 1:0, samo minut nakon što je ušao u igru.

Isti igrač je u 89. minuti postigao drugi gol za konačan rezultat susreta od 2:0.

Potencijalni reprezentativac BiH, Anel Hadžić odigrao je svih 90 minuta, ali je kao i njegovi saigrači pružio vrlo lošu partiju.