Novo slavlje Kakanjaca

Prva liga Federacije BiH

Novo slavlje Kakanjaca

Danas je odigrano sedam utakmica šestog kola Prve fudbalske lige Federacije Bosne i Hercegovine, u kojima su gosti ostvarili samo jednu pobjedu.

Jedini uspješan gost danas bila je ekipa Krajine, koja je sa minimalnih 1:0 slavila na gostovanju kod UNIS-a u Vogošći.

Lider Prve lige Federacije BiH, Rudar iz Kaknja, danas je zabilježio i svoju petu pobjedu iz šest utakmica. Kakanjci su na svom terenu dočekali Krajišnik i slavili pobjedu rezultatom 2:0.

Gledaoci su danas najviše golova mogli vidjeti u Čapljini, gdje je istoimeni domaćin sa visokih 6:1 deklasirao Goražde. Slično je završio i susret između Bratstva i Branitelja, gdje su domaći slavili pobjedu sa 5:0.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.