Očajni PSG priredio novu sramotu navijačima

Liga 1

Nogometaši PSG-a poraženi su na gostovanju u Guingampu sa 2:1 u meču 18. kola francuske Lige 1.

PSG je očajno odradio gostovanje u Guingampu i nakon svega prikazanog četvrti poraz bio je neminovan za izabranike Unaija Emeryja.

Do 66. minute mreže su mirovale, a onda je Salibur iskoristio neopreznost gostujuće odbrane i pogodio za 1:0.

PSG je krenuo još ofanzivnije, a u 71. minuti kontra četiri na dva i De Pauw lagano zabija za 2:0. Nakon drugog primljenog gola Parižani su zaigrali bolje i preko Cavanija su deset minuta prije kraja stigli do rezultata 2:1, ali do potpunog preokreta nisu mogli.