OFK Gradina pobjedom protiv Priluka preuzeo vrh tabele

Trijumf tima iz Srebrenika

OFK Gradina savladao je kao gost Priluk sa 1:2 u prvom susretu 4. kola Druge lige Sjever.

Svi pogoci u ovom meču pali su u prvih 45 minuta, a vidjeli smo i dva penala.

Prvi je dosuđen u 14. minuti za domaćina. Precizan za vodstvo Priluka je Meris Mešanović za prednost od 1:0.

Gradina ipak do kraja poluvremena dolazi do preokreta. Adnan Likić je u 23. minuti izjednačio sa penala za 1:1, a Mirza Halilagić u 40. minuti pogađa mrežu Baščelića za vodstvo od 1:2.

Ovo je na kraju bio konačan rezultat, iako je u nastavku bilo nekoliko pokušaja sa obje strane.

Gradina je sa ova tri boda preuzela prvo mjesto na tabeli sa 10 bodova, ispred Seone koja ima i utakmicu manje.