Olimpija savladala Borac na Turniru prijateljstva

Rezultatom 3:1

Kadeti Borca su danas poraženi od Olimpije rezultatom 3:1 u 1. kolu grupe A Turnira prijateljstva.

Olimpija je povela golom Amira Ferhatovića u 8. minuti, a već u 14. je bilo 2:0. Strijelac je bio Gal Kurež.

Golova nije bilo sve do finiša utakmice, a onda su za samo jedan minut postignuta dva. Prvo je Jovanović u 54. minuti pogodio za vodstvo Olimpije od 3:0, da bi odmah u sljedećem napadu Nikola Turanjanin smanjio na 3:1 i postavio konačan rezultat utakmice.

U drugoj utakmici grupe A, Crvena zvezda je savladala Split rezultatom 4:0. Na tabeli grupe A nakon prvog kola vode Olimpija i Zvezda sa po tri boda, dok su Split i Borac bez bodova.

Turnir prijateljstva, grupa A:

Olimpija - Borac 3:1

Stadion: Brodac. Glavni sudija: Marko Taborin. Pomoćnici: Željko Tekić i Boško Lazić. Delegat: Jovan Maksimović.

Olimpija: 1 Jančiga (od 54. Pavlović), 2 Židan (od 54. B. Hadžić), 3 Ivetić, 4 Marsenić, 5 Vrhovnik, 6 Jošt, 7 Kurež (od 48. Gorza), 8 Jovanović, 9 Petrović (od 54. Velagić), 11 Simić, 17 Ferhatović (od 42. D. Hadžič).

Rezerve: 12 Pavlović, 13 Gorza, 14 B. Hadžić, 15 D. Hadžić, 16 Velagić.

Borac Banja Luka: 1 Vuković, 2 Jović, 3 Arsić, 4 Rogić (od 50. Damjanić), 5 Milojević, 6 Vrebac, 8 Amidžić (od 57. Vrhovac), 10 Turanjanin, 11 Bosnić (od 57. Ćetojević), 16 Stojičić (od 50. Latinović), 18 Božičković.

Rezerve: 13 Vrhovac, 7 Damjanić, 9 Vujmilović, 14 Ćetojević, 15 Latinović, 17 Soldad.

Zaprati FK Borac, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: