Omar Kamberović pogodio za bod Tuzle City protiv Mladosti

Remi u Simin Hanu

Midhat Šljivak, foto: Emir Dindić

Pioniri Tuzle Cityja i Mladosti Doboj Kakanj remizirali su danas (1:1) u utakmici trećeg kola Premijer lige.

Utakmica u Simin Hanu je odigrana po izuzetno sparnom vremenu, ali su omladinci nekako izdržali sve napore i uspjeli su postići po jedan gol za konačan remi.

Gosti iz Doboj Kaknja su bolje ušli u meč. Poveli su u 10. minuti golom Adnana Berbića, a usprkos nekoliko dobrih pokušaja sa obje strane rezultatom 0:1 se otišlo na odmor.

Tuzla City je u nastavku krenula po izjednačenje, a do njega su došli u 68. minuti meča. Za veliku radost domaćih pogodio je Omar Kamberović, a 1:1 je bio i konačan rezultat ovog meča.