Jose Mourinho dobio je otkaz u Manchester Unitedu, a svemu je kumovao konstantni, tinjajući sukom sa najvećom zvijezdom Paulom Pogbom.
Prema Mailu, Mourinho je također bio zabrinut zbog načina na koji Pogba stiže i napušta timski hotel.
Manchester United svaki put odsjeda u The Lowryu u Manchesteru noć pred utakmicu, a Pogba je dolazio u hotel u Rolls-Royceu s privatnim vozačem.
Mourinho je bio ljut prije takmice s Burnelyom kada je Pogba stigao u Rolls-Royceu, a ne u timskom autobusu.
I umjesto da se vrati se momčadskim autobusom i s ostatkom momčadi, Pogba je napustio hotel sa vlastitim vozačem i krenuo ravno u zračnu luku kako bi se vidio s francuskim prijateljima.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.