Delph igrao u pet od šest poraza

On kad igra Manchester City ne pobjeđuje

Midhat Šljivak

Manchester City poražen je sinoć od Tottenhama sa 1:0 u prvom meču četvrtfinala Lige prvaka.

Građani su bili bolji tim tokom 90 minuta igre, ali na kraju je pogodak Heung-min Sona presudio ovaj susret, te će Tottenham u revanšu imati prednost.

Međutim, Englezi su došli do zanimljive informacije koja pokazuje da Manchester City ne pobjeđuje ako od prve minute utakmicu počne Fabian Delph.

Građani su ove sezone poraženi u šest utakmica. Čak pet ih je od prve minute počeo Delph, a jedino nije igrao u porazu od Newcastle Uniteda (2:1).

Potražite više informacija na temu Premier league:

Delph očigledno nosi lošu karmu i poprilično je zanimljiva odluka Pepa Guardiola da on istrči na teren, jer ove sezone nije bio standardan član ekipe i nastupio je u 20 utakmica u svim takmičenjima.

Ipak, sinoć je uspio da napravi problem Spursima. Povrijedio je Harryja Kanea i za fantastičnog napadača je sezona vjerovatno završena.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester City Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi