Onyewu spasio Malagu poraza

Onyewu spasio Malagu poraza

Midhat Šljivak

Posljednji susret osmine finala španskog Kupa kralja odigrali su Eibar i Malaga, a na kraju pobjednika nije bilo 1:1.

Malaga je bila nešto bolji rival u prvom poluvremenu ovog susreta, ali se na odmor ipak otišlo bez golova, da bi potom u nastavku utakmice domaćin stigao do pobjede. Igrala se 73. minuta susreta kada centaršut Erdozije koristi Anibarro koji pogađa mrežu Kamenog za vodstvo domaćih od 1:0.

Pokušala je Malaga doći do poravnanja u preostalom dijelu susreta, a napadi su im se isplatili u 93. minuti susreta kada američki reprezentativac Oguchi Onyewu pogađa za poravnanje rezultata na 1:1.

 


Gol de Añibarro @SpheraChannel by SpheraChannel
Goool de ONYEWU @SpheraChannel by SpheraChannel

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.