Opravdani bijes i ljutnja: Igrači bh. šampiona okupirali kobne Kiprane

Sarajevo ispalo iz Lige prvaka

Admin Čaušević

Sarajevo se od Lige prvaka oprostilo nesretnim i nezasluženim porazom.

Dynamo Brest je na kraju slavio sa 2:1, ali dojam je da je utakmicu presudio kiparski arbitar Loukas Sotiriou zajedno sa svojim pomoćnicima.

Naime, sredinom drugog poluvremena Mersudinu Ahmetoviću je poništen čist gol jer kapiten bh. šampiona nije bio u ofsajd poziciji.

Na kraju utakmice bijes i ljutna Bordo tabora je bio oprvdan. Sudiju Sotirioua su prvo okupirali igrači, a zatim i klupski predstavnik Emir Hadžić.

Nakon žustre rasprave i nekoliko opomena sve se brzo završilo.

Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sarajevo Moje Teme

nakamura
Zeljovac sam,ali sramotno sudjenje,ocito navlacenje.Nasim ekipama i repki u Evropi nazalost uvijek isto,ostete nas i nikome nista.
29 1
Penderinos
Dajte ljudi imali su 40 minuta da izjednače , ne možete se vaditi na taj nedosudjeni jedanaesterac, to nije odlika velikih ekipa. Sta mislite da se Bayern žalio na nedosudjni penal protiv PSG nad Komanom u prvom poluvremenu. Ljudi su nastavili igrati i na kraju pobjedili tako da na kraju taj penal nije ni bio bitan. Kuknjave vam neće vratiti prolaz u 3 pretkolo