Osijek razbio Slaven Belupo u derbiju začelja

HNL

Osijek je u derbiju začelja, u 22. kolu HNL-a, savladao Slaven Belupo rezultatom 4:1...

Pretposljednji Osijek, koji pokušava zadržati status prvoligaša, ugostio je osmoplasirani Slaven i na kraju ubjedljivo slavio treću pobjedu u sezoni.

Danijel Cesarec je u 16. doveo Osijek u vodstvo, ali je autogolom Slavka Bralića gostujuća momčad izjednačila u 27. minuti.

Marko Dugandžić u 29. vraća vodstvo Osijeku, a u 75. minuti Tomislav Šorša rješava pitanje pobjednika. Osijek je do kraja zabio i četvrti gol. Barišić je postavio konačnih 4:1.

HNL, 22. kolo:
Osijek - Slaven Belupo 4:1 (Cesarec 17, Dugandžić 29, Sorsa 75, Barišić 90/ Bralić 27 - ag)