Osim: Rizičan bi bio povratak na klupu
Ivica Osim

Ivica Osim otkrio japanskim novinarima

Osim: Rizičan bi bio povratak na klupu

Jedan od najboljih bh. stručnjaka, nekadašnji selektor fudbalske reprezentacija Jugoslavija, Ivica Osim, koji je prošle godine doživio moždani udar odbacio je mogućnost povratka u trenersku klupu.

Švabo je prije moždanog udara sjedio na klupi nacionalnog tima Japana, a mediji u zemlji izlazećeg sunca špekulisali su kako bi naš stručnjak mogao postati sportski direktor Consadole Sappora, te da bi njegov sin, Amar moga preuzeti funkciju trenera istog kluba.

“Volio bih da ponovo budem trener, ali se ljekari vjerovatno ne bi složili s tim. Bio bi to veliki rizik za mene i moju porodicu“, rekao je Osim japanskim novinarima.

Osim se u potpunosti oporavio od moždanog udara, ali nema dozvolu ljekara da se vrati na posao.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti

Najčitanije iz kategorije