Dobra utakmica za gledat pravi clasico.
protiv modernog fudbala
zgazili ih ko plitak potok
monitor
Nemoj molim te da govoris da su imali dominaciju gotovo cijelu utakmicu, ljudi su imali igru u svojim rukama prvo poluvrijeme. BVB je odmah krenuo u napad pocetkom drugog sto je rezultiralo golom i sve je krenulo na bolje. A kazes BVB imala 3-4 sanse? Bayern jedan sut u okvir gola u drugom i dao gol. Vise srece u nastavku.. #HEJABVB
pogba69
Pa samo reus je imao 3 stopostotne prilike, bio je i sancho par puta u odličnoj prilici, Bayern je dobro prošao
monitor
Maloprije govoris da je Dortmund imao 3-4 sanse a sada govoris da je Reus imao 3 sanse...
monitor
To je vec realan komentar. #HEJABVB
Bhf
Ja neznam koju si ti utakmicu gledao?BVB ih pregazio u svakom smislu i pravo je cudo sto su izgubili sa jednim golom razlike.Odavno nisam gledao ovako dobru tekmu.