Nestvaran završetak Copa Libertadores: Palmeiras u 99. minuti postigao gol za titulu
Foto - EPA

Očajan meč, ali pobjeda Palmeirasa

Palmeiras je novi šampion Južne Amerike.

U finalu Copa Libertadores Palmeiras je na Maracani savladao velikog rivala Santos sa 1:0 pogotkom u 99. minuti susreta

Gotovo ništa se nije dešavalo u ovom meču. Vidjeli smo tek jedan šut u okvir gola i sve je već bilo spremno za produžetke.

A zatim u 99. minuti Palmeiras dolazi do gola koji im donosi trofej. Breno je prekrasno zabio za 1:0 i pobjedu Palmeirasa.

Ovo je brazilskom velikanu drugi trofej Copa Libertadores u historiji.