Palermo siguran, pogodio i Jajalo
Nekadašnji prvotimac Sarajeva bio je strijelac jednog od tri gola Palerma na gostovanju u Carpiju

Bivši igrač Sarajeva strijelac

Bivši igrač Sarajeva Mato Jajalo postigao je pogodak u pobjedi Palerma u Carpiju.

Palermo je u 10. kolu Serije B stigao do uvjerljive pobjede na gostovanju kod Carpija, a Siciijanci su sada s 15 bodova na četvrtom mjestu i imaju četiri boda manje od vodeće Pescare.

Gosti su poveli golom Fallettija u šestoj minuti, a u završnci prvog dijela Pezzi je isključen u redovima Carpija nakon dva žuta kartona.

U posljednjih pola sata pala su još dva gola, oba u mreži Carpija, a viđeno je i još jedno isključenje.

Prvo je Jajalo u 61. minuti pogodio za 2:0, onda je u 66. minuti Rispoli isključen, da bi u 74. Nestorovski završio posao.