Panionios bez dvojice igrača do trijumfa nad Arisom

Prvo kolo grčke lige

U preostalom susretu prvog gola grčke lige ekipa Panioniosa je sa minimalnih 1:0 slavila protiv solunskog Arisa.

Ove dvije ekipe su se sastale na stadionu Nea Smyrni, a domaći su i pored činjenice da su im isključena dvojica igrača došli do trijumfa.

Što se prvog poluvremena tiče, treba istaći da je Lambropoulos u 14. minuti postigao jedini pogodak na utakmici koji je njegovoj ekipi donio vrijedna tri boda.

Potražite više informacija na temu Super League:

U drugom poluvremenu su uslijedila dva crvena kartona za domaće. Prvo je Kabantais isključen u 64. minuti da bi u 87. minuti pocrvenio i strijelac jedinog pogotka na utakmici, Lambropoulos.

Ipak, to nije spriječilo Panionios da privede utakmicu kraju te da pobjedom starta u prvenstvu.