Papu Gomez postigao spektakularan gol u ligaškom debiju za Sevillu

Nevjerovatan gol Argentinca

Sevilla je večeras savladala Getafe sa 3:0 u susretu 22. kola La Lige.

Svi pogoci postignuti su u drugom poluvremenu, a domaćim je pomogao Dakonam koji je isključen u 54. minuti meča.

Sevilla je do vodstva stigla u 67. minuti. Samo što je ušao u igru zabija Munir El Haddadi za 1:0.

Još jedan rezervista Papu Gomez je u 87. minuti postigao gol. Omaleni Argentinac je spektakularno pogodio za prednost od 2:0 i tako je došao do pogotka u svom ligaškom debiju.

Tačku na ovaj meč stavio je En Nesyri pogotkom u 89. minuti za konačnih 3:0.