Partizan izgubio od Genta u Beogradu, igrači tražili obračun sa sudijom nakon utakmice
Foto - EPA

Jedan gol riješio meč

Partizan je u 3. kolu Konferencijske lige poražen od Genta u Beogradu rezultatom 1:0.

Nije ovaj meč donio previše ljepote, posebno u prvom poluvremrnu, a na kraju smo vidjeli samo jedan pogodak.

Nakon što je prvih 45 minuta okončano bez golova, Gent na otvaranju drugog poluvremena stiže do prednosti i vodstva.

Samoise je ubacio, a neometan je pred golom Partizana Kums koji zabija za vodstvo gostiju od 1:0.

Oba tima su imala šanse da dođu do gola. Gent je ispustio priliku da ranije riješi pitanje pobjednika, a Partizan je najbolju šansu imao u finišu kada je pogođena prečka.

Ostalo je međutim na kraju konačnih 1:0 za Gent koji je stigao do treće pobjede iz isto toliko utakmica. Partizan sada ima dvije pobjede i poraz.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Siniša Saničanin odigrao je kompletan meč u dresu beogradskog kluba.

Nakon utakmice igrači Partizana željeli žestoko su protestvovali kod sudije Bobbyja Maddena iz Škotske, a neki su čak željeli i da se obračunaju sa njim.