Partizan i čačanski Borac u polufinalu

Kup Srbije

Utakmice četvrtfinala Kupa Srbije na programu su danas. Plasman u polufinale već su izborili Partizan i Borac iz Čačka.

Partizan je napravio još jedan korak u nastojanju da odbrani titulu osvajača Kupa Srbije. "Crno-beli" su na Karaburmi s 2:0 savladali domaći OFK Beograd.

Gosti su poveli golom Diarre već u šestom minutu, a za konačnih 2:0 i ovjeru polufinala u 55. minuti pogodio je Marković.

Borac Čačak i Spartak Subotica odigrali su utakmicu bez golova (0:0), ali su Čačani boljim izvođenjem penala (4:2) prošli dalje.

Kasnije će biti poznata i ostala dva polufinalista. Crvena zvezda dočekuje Smederevo, a Vojvodina u Novom Sadu Javor.