Pellegrini hvali Džeku
Pellegrini: Džeko je bio fantastičan, zaslužio je gol
Edin Džeko je protiv Newcastlea u prvom kolu Premiershipa odigrao fantastičnu utakmicu za svoj Manchester City.
Iako nije postigao gol, Džeko je zahvaljujući odličnom nastupu proglašen igračem utakmice, a naš reprezentativac je pohvale za nastup dobio i od menadžera Cityja Manuela Pellegrinija.
"Vjerujem Džeki. Šteta što nije postigao gol, jer je imao dosta prilika, a odigrao je zaista dobro. Znali smo da je odličan igrač s loptom, ali protiv Newcastlea je odigrao jako dobro i bez lopte. Imao je dobre prilike i zaslužio je postići gol", rekao je Pellegrini, te je dodao:
"Razgovarao sam s njim kada sam stigao i saopštio sam mu da će biti važan dio našeg tima. Ubjeđen sam da ćemo ove sezone vidjeti Džeku koji je igrao u Wolfsburgu", dodao je Pelelgrini.
Cityj je savladao Newcastle sa ubjedljivih 4:0.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.