Perović golom eliminisao Zvezdu iz Kupa

Iznenađenje u Kupu Srbije

Fudbaleri Rada kreirali su iznenađenje u osmini finala Kupa Srbije eliminisavši aktuelnog prvaka Crvenu zvezdu. Jedini gol na utakmici postignut je u petoj minuti nastavaka.

Na ubacivanje Veselinovića sa lijeve strane odlično je reagovao bivši igrač Zvezde Perović.

Kod Crvene Zvezde najbolju priliku su imali Jović i Lazović koji je pogodio prečku desetak minuta prije kraja. Nakon postignutog gola Rodića, Marković i Jelić su imali prilike da povećaju prednost Rada, ali je ostalo 1:0.

Pored Rada u četvrtfinale Kupa Srbije plasirali su se Spartak iz Subotica, Jagodina i Radnički Niš.