Pioniri FK Sarajevo do vrha napunili mrežu FK Zvijezda 09

Čak 12 pogodaka u mreži gostiju

Pioniri FK Sarajevo savladali su 19. kolu Premijer lige BiH vršnjake iz FK Zvijezda 09. Bilo je uvjerljivih 12:0.

Očekivano, mlade Bordo nade su dominirale ovom utakmicom i na kraju su do vrha napunili protivničku mrežu.

Pet golova u ovom meču je dao Kenan Lamadžema, a interesantno je svakako da je uspio zabiti tri gola u tri minute u period od 31. do 33. minute.

Pored Lamadžeme tri gola je za domaći tim postigao Ensar Mešić, dva je zabio Harun Šabanović, a po jedan su dodali Faris Husić i Hamza Ljukovac.

Sarajevo je ovom pobjedom ponovo preuzelo vrh i trenutno ima 51 bod, dva više od Borca.