Pioniri Tuzla Cityja ubjedljivi protiv Zvijezde 09

Siguran trijumf

A. Čaušević

U prvom kolu Premijer lige BiH za pionire Tuzla City je u Siminom Hanu s 4:1 pobijedila Zvijezdu 09.

Poslije prvog poluvremena domaći su imali minimalnu prednost, u 34. minuti za 1:0 zabio je Emir Omerbegović.

U 44. minuti Arnel Husić je udvostučio vodstvo domaćih, da bi sedam minuta kasnije Danijel Stankić vratio goste u igru.

Ipak, u 57. i 59. minuti otklonjene su sve dileme oko pobjednika na ovom susretu. Prvo je Emir Delić povisio na 3:1, da bi dvije minute kasnije Riad Kasumović postavio konačan rezultat ovog meča.