FK Krupa upisao nova tri boda na Tušnju
Krupa je ostvarila vrijednu pobjedu protiv Tuzla Cityja

22. kolo Premijer lige BiH za pionire

E. Dindić, foto: E. Dindić

U okviru 22. kola Premijer lige za pionire svoj susret na Tušnju odigrali su Tuzla City i Krupa na Vrbasu. . Na kraju gostujući fudbaleri ostvarili su pobjedu rezultatom 1:0 (0:0).

U prvom poluvremenu nismo vidjeli posebno dopadljiv fudbaler igralo se čvrsto sa obije strane, nije bilo previše prilika.

Na poluvremenu rezultat je glasio nepopularnih 0:0.

Nastavak susreta donio je dosta bolji fudbal, gdje su obje ekipe krenule po pobjedu.

Potražite više informacija na temu Premijer omladinska liga BiH U-15:

Pogodak vrijedan tri boda postao je Aleksandar Gavrić u 60. minuti, te tako donio važnu pobjedu gostima iz Krupe.