Problemi za Mourinha i njegove Plavce
Plavci čekaju Schalke bez preporođenog Torresa
Svoju četvrtu utakmicu u ovogodišnjem izdanju Lige prvaka Chelsea će igrati sutra na Stamford Bridgeu protiv Schalkea.
Fernando Torres je ušao u odličnu formu, ali sutra neće biti u prilici da pomogne svojim saigračima zbog povrede zadnje lože. Torres se povrijedio na jučerašnjem treningu Plavaca i nije spreman da bude dio Mourinhove ekipe u četvrtom kolu Lige prvaka.
Nakon povrede Torresu je odmah ukazana liječnička pomoć i on će nastaviti sa terapijom kako bi bio spreman za duel sa West Bromwich Albionom u subotu. Španca bi na mjestu napadača u utakmici sa Schalkeom trebao zamijeniti Samuel Eto'o.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.