Po bod za Mahmutovića i Čajića te Harbu i Halilovića

17. kolo Češke lige

Odigrana su dva susreta češkog fudbalskog šampionata. Teplice za koje nastupaju naši Mahmutović i Čajić dočekale su na svom terenu Duklu iz Praga.

Susret je završio rezultatom 1:1, a naši internacionalci su na terenu proveli svih 90 minuta.

Gosti su poveli golom Kaloude u 36. minuti susreta, a Teplice su poravnale golom Jarolima u 47. minuti.

Čajić je u 52. minuti susreta dobio žuti karton.

Potražite više informacija na temu 1. Liga:

Ekipa Hradec Kralove za koju nastupaju Harba i Halilović osvojila je bod na gostovanju kod Jihlave. Golova nije bilo, a treba istaknuti da je Harba na terenu proveo svih 90 minuta dok je Halilović teren napustio dvije minute prije kraja susreta. Umjesto njega u igur je ušao Klapka.