Pobjede Mladosti i Slobode iz Mrkonjić Grada

Prva liga RS, 16. kolo

Jesenji prvak Prve lige RS, novogradsk Sloboda, doživio je i četvrti uzastopni poraz.

Sloboda je teško poražena u Mrkonjić Gradu od svog imenjaka rezultatom 3:0. Domaći su poveli već u osmoj minuti, a strijelac je bio Radoja.

Do 75. minute mreže miruju, a onad Dimitrijević pogađa za 2:0, da bi konačan rezultat postavio Šakić u 83. minuti.

Sloboda iz Mrkonjić Grada je ovom pobjedom izbila na treću poziciju i sada ima 29 bodova, dok je njen današnji protivnik pao na osmo mjesto sa 24 boda.

Potražite više informacija na temu Prva liga Republike Srpske:

Drugo mjesto na tabeli zadržali su nogometaši Mladosti iz Velike Obarske, koji su sa 1:0 savladali Sutjesku iz Foče. Strijelac odluke bio je Vasić u 56. minuti.