Poraz Nimesa od Nice, Duljević odigrao 89 minuta

Gosti slavili sa 2:0

E. Čaušević

Fudbaleri Nice večeras su u gostima pobijedili Nimes sa 2:0 u meču 15. kola francuske Ligue 1.

Nimes je večeras pružio jako dobar otpor ekipi Nice i činilo se da će uspjeti doći do jednog boda, ali na kraju su gosti u samom finišu utakmice uspjeli da dođu do dva gola i pobjede.

Nica je povela u 85. minuti utakmice kada je mrežu Nimesa uspio da zatrese Ndoye za veliko slavlje gostujućih igrača.

Tačku na ovaj meč stavio je Claude Maurice koji je postavio konačnih 2:0 u trećoj minuti sudijske nadoknade.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Bh. reprezentativac Haris Duljević odigrao je 89 minuta u porazu Nimesa. Ekipa Nice je na 11. mjestu sa 21 bodom, dok je Nimes predzadnji sa 11 bodova.