Neobična situacija: Igrači "izvlačili" Hitnu pomoć sa terena
Foto - Screenshot

Teren napravio problem vozaču

U prvom susretu polufinala portugalskog Kupa Braga i Porto su odigrali meč bez pobjednika (1:1).

Porto je imao prednost od devete minute, ali su domaći u 12. minuti nadoknade meča zabili gol i tako su došli do izjednačenja i mnogo boljeg rezultata pred revanš.

Velika nervoza viđena je u ovom meču. Sudija je podijelio osam žutih i dva direktna crvena kartona, oba igračima Porta.

Međutim, ono što je privuklo pažnju je situacija u kojoj su fudbaleri oba tima morali da guraju kombi Hitne pomoći koji se zaglavio na terenu.

Nakon teške povrede igrača domaćeg tima Davida Carma Hitna pomoć je morala da interveniše na terenu. Ipak, nakon reakcije zbog mekoće terena vozač je ostao u problemu jer se nije mogao izvući.

Tu su mu u pomoć uskočili igrači. Uspjeli su odgurati kombi sa terena i tako su pružili ogromnu pomoć vozaču.