"Postigli smo gol u 88. minuti, bili blizu tri boda, ali to je nogomet..."

Pomoćni trener Radnika nakon meča

E. Čaušević

Fudbaleri Radnika poraženi su večeras na Koševu od Sarajeva sa 2:1.

Radnik je u 88. minuti poveo sa 1:0 i činilo se da bi mogli napraviti senzaciju, ali je Sarajevo do kraja meča uspjelo da preokrene na 2:1 i dođe do pobjede.

Nakon meča održana je press konferencija, a pomoćni trener gostiju Jovo Borković bio je itekako razočaran rezultatom.

"Čestitam Sarajevu na fer i korektnoj igri, mislim da smo odigrali jednu dobru utakmicu i namučili domaćina. Postigli smo gol u 88. minuti, bili blizu tri boda, ali to je nogomet. Mi se okrećemo dalje svojim problemima i utakmici protiv Tuzla Cityja", rekao je Borković.