Postoji igrač koji je trenutno veći hit od Džeke

Anthony Modeste briljira

Edin Džeko je do ovog vikenda s 10 pogodaka bio nedodirljiv na listi najboljih strijelaca liga petica.

Međutim, Anthony Modeste je od večeras najefikasniji igrač najjačih evropskih liga sa 11 pogodaka u ovoj sezoni, pa je ubjedljivo vodeći strijelac Bundeslige.

Sjajni Francuz je postigao hat-trick za pobjedu Koelna nad HSV-om (3:0) u devetom kolu njemačke Bundeslige.

Modeste je mrežu gostiju tresao u 61., 82. i 86. minuti, te je promašio penal u 41. minuti.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Koeln je sada četvrti na tabeli sa 18 bodova, dok je HSV na dnu tabele sa samo dva osvojena boda.