Ćorić: Momci su odigrali herojsku utakmicu danas i na kraju nas je malo i Bog dragi nagradio

Posušje osvojilo bod protiv Zrinjskog

E. Čaušević

Posušje je danas remiziralo na svom terenu protiv Zrinjskog (0:0) u meču sedmog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Zrinjski je veći dio drugog poluvremena imao igrača više i penal koji nije uspio da iskoristi Nemanja Bilbija.

Posušje je uspjelo na kraju da odbrani svoju mrežu i sigurno je da je ovo veoma važan bod za klub sa Mokrog Doca.

Nakon utakmice trener domaćeg tima Denis Ćorić izjavio je za Arena Sport da je itekako zadovoljan osvojenim bodom.

"Prvo čestitam i jednoj i drugoj ekipi na utakmici, a posebno mojim momcima koji su odigrali herojsku utakmicu danas. Vidjeli ste i sami prvo poluvrijeme malo smo promijenili formaciju i pokušali smo njihove bočne strane da zatvorimo i to smo uspjeli", rekao je Ćorić i dodao.

"Drugo poluvrijeme ostali smo rano s igračem manje, ali na kraju nas je malo i Bog dragi nagradio. Kada imate penal i fulate, ali mislim da smo zaslužili ovaj bod sa željom i borbenošću danas i sigurno je da će nam taj bod dosta značiti".