Iskusni rukometaš nakon utakmice

Prce: Ovo danas je za zaborav

Iskusni Nikola Prce smatra da je današnja utakmica protiv Austrije (23:21) za zaborav.

Iako smo imali vodstvo na poluvremenu, na kraju smo poraženi od Austrije i doživjeli tako prvi poraz na Svjestkom prvenstvu u Kataru. Naši rukometaši bili su zaista očajni u drugih 30 minuta.

“U napadu smo totalno izgubili utakmicu. Loše smo igrali, niko nije mogao povući. Ovo danas je za zaborav, očajno drugo poluvrijeme”, kazao je Prce, dodavši:

“Ako uspijemo spojiti dva dobra poluvremena možemo igrati sa svakim. Danas smo stvarno bili loši. Moramo krenuti dalje”.