Prelijep gol Jamesa za Real, Sevilla ispred Valencije

Pobjede Reala i Seville

Tri meča 34. kola španske Primere odigrana su večeras, a pobjede su slavili Real, Sevilla i Celta...

Real Madrid je na Santiago Bernabeu savladao Almeriju s 3:0...

Tvrd orah je za Kraljeve bio ovaj klub. Do vodstva domaći stižu tek u finišu prvog poluvremena kada prelijep pogodak za 1:0 postiže James Rodriguez.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme Real udvostručava prednost. Dos Santos pogađa vlastitu mrežu za sigurnih 2:0.

Do kraja je Real preko Arbeloe postigao i treći gol za konačan rezultat susreta od 3:0.

Sevilla je važna tri boda u borbi za Ligu prvaka upisala na gostovanju kod Eibara (3:1).

Carlos Bacca je bio dvostruki strijelac za tim iz Andaluzije, pogodio je i Jose Antonio Reyes, dok je počasni gol za domaće postigao Piovaccari.

Ovom pobjedom Sevilla je na četvrtom mjestu prestigla Valenciju i ove ekipe će u završnici prvenstva voditi veliku bitku za ovu poziciju, koja vodi u Ligu prvaka.

Celta je pogotkom Nolita savladala Malagu s 1:0...