Preporođeni Falcao vodio Monaco do pobjede, Bayer slavio

Apotekari slavili u Londonu

Ekipa Monaca nastavlja s fantastičnim igrama ove sezone. Kneževi su večeras u 4. kolu grupe E Lige prvaka pregazili CSKA iz Moskve s 3:0.

Junak trijumfa je preporođeni Radamel Falcao, koji je večeras postigao dva gola.

Monaco je ovaj meč završio već u prvom poluvremenu. Poveli su preko Germaina u 13. minuti, da bi zatim Falcao pogađao dva puta za pobjedu domaćeg tima.

Mnogo više uzbuđenja bilo je u Londonu, gdje je Tottenham ugostio Bayer Leverkusen. Gosti su na kraju u ovom meču slavili pobjedu s minimalnih 1:0 i to golom Kampla.