Remi u derbiju, Bratstvo sigurno, minimalac Mladosti

Prva liga FBiH

Samir Mlaćo
Danas je odigrano pet susreta 2. kola Prve lige FBiH.

U Banovićima je odigran derbi između Budućnosti i Zvijezde, a na kraju je završilo neriješeno (2:2).

U prvom dijelu je bilo prilike na obje strane, no gosti su prvi poveli. Strijelac je bio Ajdin Mujagić pred odlazak na pauzu.

Ipak, u drugom dijelu se bude domaći. Najprije za 1:1 pogađa Lugavić, da bi 20 minuta prije kraja za potpuni preokret pogodio Mahmutović.

Kada se očekivao kraj gosti preko Mujagića dolaze do gola i boda.

Ubjedljivu pobjedu upisali su nogometaši Bratstvo u Tomislavgradu.

Upisali su gosti prva tri boda ove sezone, a već nakon deset minuta vodili su 2:0.

Strijelci su bili Sedin Ljuca i Dušan Ristović.