Prva pobjeda juniora Želje

Juniorska Premijer liga BiH

Juniori FK Željezničar stigli su do prve pobjede u novoj sezoni. Plavi su na Grbavici savladali Široki Brijeg s 3:1 u četvrtom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Do vodstva su Plavi stigli u 21. minuti. Almir Ćubara je matirao Zlomislića za prednost Željezničara od 1:0.

U finišu prvog dijela novi gol u mreži gostiju. Ovog puta Kerim Palić u 40. minuti pogađa za prednost sarajevskog tima od 2:0.

Benjamin Šehić je u 57. minuti povećao prednost Željezničara na 3:0, da bi Zovko u 73. minuti postigao počasni gol za konačan rezultat meča od 3:1.

Akutelni prvaci BiH u ovoj konkurenciji stigli su do prve pobjede u novoj sezoni.