Prvak sve bliže borbi za opstanak

Leicester poražen kod kuće

Aktuelni engleski prvak, Leicester, upisao je novi poraz u Premiershipu.

Leicester je u 11. kolu ugostio WBA, te je na kraju upisao peti poraz, pa je pao na 14. mjesto i ima samo 12 bodova, 14 bodova manje od vodećeg Liverpoola.

Nakon što su merže mirovale nakon prvih 45 minuta na King Poweru, u nastavku se otvorilo.

Morrison je u 52. zabio za vodstvo gostiju, ali je Slimani samo tri minute kansije poravnao na 1:1.

Ipak, u 72. minuti je asistent prvog gola gostiju, Phillips, zabio gol za pobjedu West Bromwich Albiona, koji ima 13 bodova i nalazi se na 11. mjestu.