Prvi poraz za Željine kadete

Olimpic iznenadio Želju

Olimpic je na gostovanju kod Želje slavio s 3:2, što je bio prvi poraz Plavih, a šesta pobjeda Vukova, koji su i dalje jedina neporažena ekipa.

Domaći su poveli autogolom Eldara Aždahića u osmoj minuti, ali je Anes Demirović izjednačio na 1:1 u 19. minuti.

Semir Dacić je u 25. minuti pogodio za novo vodstvo Želje ali je samo tri minute kasnije Demirović postigao novi gol za 2:2.

Veliko slavlje Olimpicu donio je Arnes Junuzović u 72. minuti.

Potražite više informacija na temu Premijer omladinska liga BiH U-17:

Pored ove, u nedjelju je odigrana utakmica u Omarskoj, gdje je Rudar remizirao s Čelikom (1:1). Strijelac za Prijedorčane bio je Danijel Tambić u 19. minuti, a za goste iz Zenice je Kenan Bašić u 52. pogodio s penala.

Čelik je kraj dočekao s desetoricom, pošto je u 76. minuti direktan crveni karton dobio Meho Mešinović.