Prvijenac Prcića, Sochaux prošao dalje

Prcić strijelac

Mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine Sanjin Prcić postigao je večeras svoj prvi gol u dresu seniorske ekipe Sochauxa.

Naš fudbaler je u trijumfu svog tima nad Montpellierom od 3:2 u Liga Kupu Francuske postigao vodeći gol u ovom susretu. Prcić je pogodio u 38. minuti susreta za 1:0.

Montpellier je izjednačio u 48. minuti golom Martina sa penala, a susret je ušao u produžetke. Corchia je pogodio za vodstvo Sochauxa od 2:1 u 115. minuti, da bi dileme oko pobjednika je riješio Contout golom za 3:1 u 119. minuti.

Stambouli je minut kasnije postavio konačan rezultat susreta od 3:2.