Komentari (19)

nameno000
I na kraju osvaja Liverpool 100%
user1604622352
Uefalona je ispala !!!! Napokon pravda ! Napokon je prosao bolji ! Samo prvo poluvreme su pokusali nekim ludackim tempom ali naravno bio sam siguran da ce se umoriti i da 90 min tim tempom nece moci to sigurno... i tako je i bilo... Poketino je doktorski pogodio sa izmenama, Kurzava nikako nije imao dan... mladi Dialo odigrao besprekorno.... a i grac utakmice je svakako ,uz Nojera, najbolji golman na svetu veliki Navas !!! ;) Allez Paris
user1615414136
Francuske nehl**** poklonit nekome, pod uslovom da ih neko uopste hoce i Abidala tuzit da vrati svaki eur sto je dao za njih...
MUFCDOGROBA
Sve u svemu fer i dobra utakmica, Barcelona je masila to stoji, PSG je igro bunker svih 90 minuta. Treba Barceloni remont to stoji ali Messi sve manje i manje ima volju da igra sa ovim ljudima sto je vidno. Daje svoj maximum ali za uzvrat igra sa debilima...
user1606950187
Bravo za Barcu,dobra utakmica ne treba se kriviti sve dembele kad vec znamo da ima igrac koji to treba zabijati msm na girzmana a on se nije vidio dest moze jedno poluvrijeme odigrati dobro barselona Ce tek sledece godine dok se sve slozi
ragge
Barca treba prodati pola ekipe i dati šansu mladim igračima iz njihove škole.. njihova djeca propadaju i idu u neke druge klubove a oni kupuju i placaju bruku para neke smijesne igrace
Barca.forever
Ubila ih Barcelona al onaj Griezmann ostala napadačka kompanija je sramota živa.Ja onaj leptirčića Griezmanna ne bi plaćo onolike pare nema šanse.FUJJ
daca
U Barce vezni red samo vrti okolo i nazad... Grizman nije nit za Breše.... Dembele panjina... Ja bi dao prije šansi Cutinju ja vjerujem da bi više pokazao al et... Pjanic ušao imao 4 pogrešna dodavanja... Trener mjenja u 80 minuti umjesto sa je u 60 minuti sve ubacio .. Ne znam vakat sve mjenjat ovdje ja mislim od golmana pa na dalje
Maestro
Dobro prođoše ovaj put bez velike blamaže
Gvardijan
Covjece pa Barcelona je trebala dati bar 4 - 5 golova a ti pricas o nekoj blamazi.PSG zasluzeno ide daljè samo zato sto je u prvoj utakmici iskoristio sve svoje sanse a Barcelona veceras svoje nije iskoristila
malezija
Šta misliš da bi PSG igrao onako da nisu imali tu prednost, da je bilo tješenje, pokazali bi silu kao u prvoj utakmici u barceloni
Gvardijan
Imao je i Bajern veliku prednost pa ih je i u drugoj utakmici razbio.PSG uopste nije taktizirao vec je to klub koji ima izvrsne pojedince ali ne i izvrstan tim.To je tim koji dominira u francuskom fudbalu ali za vece domete nije.Ako budu kao sto kazes izmedju redova " taktizirali" u sljedecem kolu nece ih nigdje biti.
DamirS
Ovo je jedna od onih utakmica u kojoj bi vrhunski napadač tipa Suareza dao 2-3 gola.
YouTalkinToMe
Ma i on je bio kita zadnje dvije sezone, redovno se znao ispromašivati. A čisto sumnjam da bi dao i jedan gol jer igrali su u gostima a on ne daje golove u gostima.