PSG nezaustavljiv i u Kupu

Lagano do polufinala

Teme:

Fudbaleri PSG-a plasirali su se u polufinale Kupa Francuske. Parižani su večeras kao gosti savladali St. Etienne s 3:1, te su prošli među četiri najbolja tima u ovom takmičenju.

Dobro je tim Laurenta Blanca otvorio meč. Pogodio je Edinson Cavani nakon 12 minuta igre, da bi argentinski napadač u 35. minuti asistirao Marquinhosu za prednost gostiju od 2:0.

Uspio se domaći tim vratiti osam minuta kasnije. Eysseric je iz penala smanjio na 2:1, ali je u nadoknadi vremena Lucas postavio konačnih 3:1.

PSG tako ide u polufinale Kupa Francuske i imaće šansu za osvajanje još jednog trofeja.