Za sve postoji prvi put: Prekinuta velika serija PSG-a

Lyon slavio u derbiju

Lyon je u derbiju 28. kola francuske Ligue 1 savladao PSG sa 2:1.

Parižani su 27 utakmica bili bez poraza u Francuskoj, a večeras se dogodilo čudo, pa su - poraženi.

Hrabrom igrom Lyon je na Gerlandu upisao pobjedu nad praktično novim-starim prvakom Francuske.

Ovaj poraz PSG-a neće previše koštati, dok Lyonu pobjeda donosi proboj na treće mjesto i sve bliže ostvarenje cilja, a to je nastupanje u Ligi prvaka naredne sezone.

Lavovi su vodili poslije 45 minuta sa 2:0, a golove su postigli Cornet u 13. i Darder u 45. minuti.

PSG je smanjio golom Lucasa u 51. minuti, no ostalo je na tome 2:1 i proslavila se velika pobjeda na Gerlandu.